III Ogólnopolski Kongres Tutoringu

"Powrót mistrza!" – pod takim hasłem 3 i 4 czerwca w Warszawie odbędzie się III Ogólnopolski Kongres Tutoringu organizowany przez Collegium Wratislaviense. Jest to wyjątkowe spotkanie pasjonatów wysokiej jakości edukacji i indywidualizacji procesu nauczania: tutorów, nauczycieli i edukatorów chcących bliżej poznać tutoring i zobaczyć, jak działa w praktyce.

W tym roku uczestników Kongresu czekają:

• inspirujące wystąpienia zaproszonych gości, m.in. Iwony Majewskiej-Opiełki, dra Marka Kaczmarzyka, prof. Krzysztofa Wójtowicza,
  • 9 warsztatów narzędziowych, dotyczących m.in. motywacji, wartości w tutoringu, e-oceniania, narzędzi rozwojowych, dydaktyki cyfrowej,
  • spotkania z praktykami tutoringu, którzy wdrażają go w swoich szkołach, uczelniach i organizacjach pozarządowych,
  • uroczysty bankiet, na którym będzie można zawrzeć nowe znajomości i skosztować wybornego, polskiego cydru.

Dla współpracowników i sympatyków Instytutu Badań Edukacyjnych przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy. Przy zgłoszeniu wystarczy wpisać: ibepromo3,aby uzyskać 10% zniżki na udział.

Termin zgłoszeń: 25 maja 2016.

Zgłoszenia i informacje na temat Kongresu: kongrestutoringu.pl

Kongres na facebooku: facebook.com/events/1554045838221855